Zahlavi
Projekty   Tisk stránky
projekty

• Datové sklady na platformě Oracle s využitím Partitiong Option pro rozsáhlá data a Olap Option pro vybudování multidimenzionální databáze. Jako uživatelský interface pro přístup k ROLAP datům využíváme Oracle Discoverer jak v architektuře klient/server tak v třívrstvé architektuře s využitím Oracle Internet Application Server. Pro přístup k MOLAP vrstvě databáze dodáváme tenkého klienta vvytvořeného v technologii JSP využívající Oracle BI Beans. Bezpečnost přístupu k datům je zabezpečována na úrovni jednotlivých řádků dat pomocí Oracle Virtual Private Database.

• Standartní transakční aplikace na databázové platformě Oracle. Uživatelský interface bývá nejčastěji proveden v podobě tenkého klienta vytvořeného pomocí technologie JSP s využitím Oracle Bussiness Components for Java.

• Speciální aplikace - multiplatformní aplikace v prostředí Java, kde pro výkonově kritické části vytváříme nativní kód vyvolávaný pomocí Java Native Interface, aplikace pro zabezpečení dat s využitím PKI. Pro některé menší jednoúčelové aplikace pak využíváme databázového prostředí PostgreSQL, webového skriptovacího prostředí PHP, reportovacího nástroje JasperReports, J2EE kontejneru Apache Tomcat.

• Naše projekty jsou obvykle realizovány na serverech s operačním systémem Linux, HP-UX nebo MS Windows, klienti jsou prakticky realizováni na počítačích s MS Windows i když díky využití technologie tenkého klienta je možné s aplikacemi pracovat v internetovém prohlížeči realizovaném na jakékoli platformě.